Czterogwiazdkowy Hotel Elbląg umiejscowiony jest dokładnie naprzeciwko obiektu noclegowego Viwaldi. Hotel Elbląg**** znajduje się w częściowo zrekonstruowanym zespole kamienic, stylem nawiązującym do niderlandzkiego manieryzmu. Od 1636 roku jego kolejni właściciele, a wśród nich kupcy, rajcowie, burmistrzowie, posiadali przywilej goszczenia królów, który został cofnięty dopiero w 1914 roku. Bywali tu królowie polscy: Władysław IV Waza, August II Mocny, Stanisław Leszczyński, królowie szwedzcy: Karol Gustaw i Karol XII, car Rosji – Piotr I Wielki oraz król Prus – Fryderyk II Wielki.

Usytuowany w sercu Starego Miasta Hotel Elbląg**** przyciąga kontekstem historycznym, niecodziennym klimatem oraz przyjazną atmosferą. Wyznacza standardy komfortowego pobytu, kulinarnego artyzmu oraz doznań z gatunku wypoczynku i odnowy. Hotel Elbląg**** jest miejscem przyjaznym  dla wszystkich gości przyjezdnych jak i lokalnych mieszkańców. Unikatowy charakter wnętrz łączy butikową troskę o szczegóły i intymną atmosferę z nowatorskimi rozwiązaniami przyjaznymi turystyce biznesowej. Niepowtarzalną stylistykę hotelu tworzy połączenie historycznych budynków z nowoczesną architekturą.

W przypadku braku dostępności pokoi w obiekcie noclegowym Viwaldi zachęcamy do dokonania rezerwacji w Hotelu Elbląg****.

Hotel Elbląg**** dysponuje 80 pokojami o zróżnicowanym standardzie oraz 5 luksusowymi apartamentami, z widokiem na rzekę Elbląg lub Stare Miasto. Każdy pokój wyposażony jest w wygodne łóżko, minibar, zestaw do przyrządzania kawy i herbaty, telewizor, telefon, bezpłatny sejf oraz dostęp do internetu.