To jedyna restauracja w regionie elbląskim, cztery lata z rzędu wyróżniona w polskiej edycji prestiżowego przewodnika gastronomicznego Gault & Millau. Specjalizuje się w kuchni europejskiej, stawiając akcent na wysoką jakość produktów, dbałość o szczegóły i stosowanie innowacyjnych technik przygotowania potraw. Menu tworzą najlepsi w okolicy mistrzowie kuchni, z rąk których powstają oryginalne, piękne dla oka i wyszukane w smaku potrawy.

Restauracja mieści się na Starym Mieście w Elblągu, w zrekonstruowanej kamienicy, zbudowanej w stylu XVI manieryzmu holenderskiego i należy do kompleksu czterogwiazdkowego Hotelu Elbląg znajdującego się naprzeciwko Hotelu Viwaldi.

Dwupiętrowa restauracja to 300 m2 i ponad 240 miejsc siedzących. Wnętrza restauracji urzekają swoim unikalnym wystrojem. Połączenie cegieł, szklanych powierzchni i otwartej przestrzeni tworzy niepowtarzalny klimat.

Dom Królów oferuje śniadania, lunche, obiady i kolacje. Restauracja organizuje przyjęcia okolicznościowe, a także konferencje, eventy firmowe i cateringi. Oryginalna scenografia przestrzeni restauracyjnej jest także doskonałym miejscem na wernisaże, spotkania autorskie czy koncerty muzyczne.

godziny otwarcia:

poniedziałek – piątek | 6:30 – 11:00 śniadania | 12:00 – 21:00 dania a la carte

sobota – niedziela | 7:00 – 11:00 śniadania | 12:00 21:00 dania a la carte

Serdecznie zapraszamy!